Energooszczędne ogrzewanie przemysłowe, Ogrzewanie hal przemysłowych, Ogrzewanie hali produkcyjnych, ogrzewanie kościołów i szklarni
Energooszczędne ogrzewanie przemysłowe, Ogrzewanie hal przemysłowych, Ogrzewanie hali produkcyjnych, ogrzewanie kościołów i szklarni

GRUPA BOREN

PRODUKTY

O FirmieFirma BOREN powstała w 1989 roku. Została założona przez Jan Borkowskiego, inżyniera z wieloletnim stażem w zakresie pracy naukowej, a później realizacji nowych inwestycji, zarówno w kraju jak i za granicą. Zdobyte doświadczenie stało się zalążkiem dla firmy, której misją jest obniżanie kosztów produkcji w przemyśle, poprzez dostawę dla naszych klientów nowoczesnych, przyjaznych dla środowiska naturalnego technologii, zapewniających znaczne oszczędności energii, przy szybkim czasie zwrotu kosztów inwestycji.

Podczas wieloletniej działalności firma rozwinęła swoją aktywność w obszarach produkcji i dystrybucji urządzeń oraz w zakresie różnorodnych działań inżynierskich. Nasi specjaliści audytują, optymalizują, projektują i wdrażają rozwiązania z zakresu cieplnej techniki procesowej oraz systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Naszym zadaniem jest wykorzystanie synergii poszczególnych elementów bilansu energetycznego obiektu przemysłowego w celu optymalizacji rozwiązań z punktu widzenia kosztów inwestycji i eksploatacji.

W wyniku wieloletnich doświadczeń opracowano dla różnych dziedzin przemysłu własne unikalne rozwiązania techniczne w zakresie:

  • palników przemysłowych o szerokim zakresie mocy,

  • opalanych paliwem gazowym lub płynnym wymienników ciepła do podgrzewania powietrza dla celów grzewczych i technologicznych,

  • wymienników do odzysku ciepła głównie z cieplnych procesów technologicznych.


Na przestrzeni lat wypracowaliśmy skuteczne metody projektowania optymalnych rozwiązań dla modernizowanych i nowobudowanych obiektów przemysłowych i komercyjnych, używając nowoczesnych, rozproszonych, specjalizowanych źródeł ciepła, zarządzanych przez scentralizowany system MASTER ENERGY®. Dzięki naszym partnerom na całym swiecie możemy zaoferować produkty charakteryzujące się wysoką jakością i jednocześnie atrakcyjną ceną.

Naszym klientom oferujemy kompleksową usługę, począwszy od zaproponowania najbardziej optymalnego rozwiązania na etapie analizy techniczno-ekonomicznej lub audytu energetycznego, poprzez prace projektowe aż po realizację inwestycji „pod klucz”. Prace projektowe oraz wykonawcze, a także obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna inwestycji, prowadzone są za pomocą nieformalnej GRUPY BOREN, która skupia szereg profesjonalnych firm z całej Polski Dzięki temu misja naszej firmy może być realizowana bardzo sprawnie na terenie całego kraju, a zaangażowanie lokalnych firm serwisowych zapewnia krótki czas reakcji, a co za tym idzie bezpieczeństwo użytkowania dostarczonych instalacji.

Naszą profesjonalność potwierdza duża ilość obiektów referencyjnych oraz szereg zadowolonych klientów.

Polityka prywatności / regulamin www.boren.pl